Wsparli nasze projekty

Hotel Royal w Białymstoku

Dziękujemy za udostępnienie wnętrz do sesji dla Pań z niepełnosprawnościami – „Po prostu piękna”! Dziękujemy również za przyjazną atmosferę i życzliwość dla całej ekipy „od piękna”.

Wizażystki marki Mary Kay

W naszym projekcie sesji beauty dla Pań z niepełnosprawnościami „ Po prostu piękna!” uczestniczył wspaniały zespół wizażystek marki Mary Kay. Z przyjemnością przybliżamy sylwetki naszych czarodziejek od makijażu:
Aneta Kawa
Ponad 15 lat w branży beauty, kosmetyczka. Od 8 lat związana z marką Mary Kay.
Na co dzień mama nastoletniej córki z ZD. Pomaga kobietom odkryć ich piękno dzięki profesjonalnej pielęgnacji, zabiegom i wizażu.
Więcej info na Grupie FB „Z Kawą przy kawie o urodzie”.
Paulina Stankiewicz
Od prawie 16 lat pracuje  w branży beauty, a od 9 lat trener pięknej skóry współpracujący z koncernem kosmetycznym Mary Kay. Pasjonuje się makijażem i uwielbia malować kobiety i wydobywać ich naturalne piękno.
Na co dzień mama energetycznej trójki dzieci, łącząca pracę trenera piękna z prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci.
Paulina Stankiewicz wizaż i stylizacja oraz na TikTok  PaulinaStankiewiczTrenerPiekna.
Marta Faszczewska
Od dwóch lat wierna fanka kosmetyków Mary Kay, prezentuje je innym kobietom i zarażam pięknem. Maluje kobiety z miłością, rozwija się i dąży do spełniania swoich marzeń. Na co dzień pracuje na etacie. Od 12 lat szczęśliwa w małżeństwie, a od 9 lat spełnia się w roli mamy. Można ją znaleźć na FB i Instagramie jako Marta Faszczewska, a na TikToku- martsia21.

Basia Dąbrowska - stylista fryzur

Basia wsparła nas przy pierwszej edycji sesji beauty dla Pań z niepełnosprawnościami pod hasłem „Po prostu piękna!”, tworząc eleganckie uczesania.

Ewa Bijak - fotografia artystyczna

Członek rzeczywisty Fotoklubu RP. Od wielu lat uczestniczy w działaniach na rzecz fotografii. Członek Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego, Stowarzyszenia Fotograficznego „Przeciw Nicości” im. Mieczysława Wielomskiego, Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOCUS 13.
Współorganizator warsztatów fotograficznych, plenerów fotograficznych. Autorka wystaw indywidualnych, współautorka wystaw zbiorowych.  Wsparła nas podczas sesji beauty dla Pań z niepełnosprawnościami.

Joanna Sawicka - fotografia artystyczna

Działa w wielu grupach fotograficznych a od 2 lat jest członkiem Fotoklubu RP. Ulubione dziedziny fotografii to pejzaż, reportaż, fotografia kreacyjna a ostatnio również portret. Laureatka wielu konkursów fotograficznych. Wsparała nasz projekt sesji beauty dla Pań z niepełnosprawnościami.

Anna Jaroszewicz Fotografia

Plastyk grafik, niezależna i niezrzeszona dyplomowana fotograf.
Koordynatorka i pomysłodawczyni sesji beauty dla Pań z niepełnosprawnościami.

Instytut Podologii Suela

Dzięki Instytutowi mogliśmy zaprosić na jedno z naszych spotkań grupy wsparcia, specjalistę podologa Kamilę Wilanowską, która dała wykład na temat pielęgnacji stóp u osób z niepełnosprawnością ruchową.

Kasia Cimek Dietetyk

Kasia jest specjalistką dietetykiem, dla nas poprowadziła wykład na jednym spotkaniu grupy wsparcia na temat sposobów układnaia zdrowych i zbilansowanych diet dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Karedent - gabinety stomatologiczne

Dziękujemy specjalistom stomatologom z Karedent za wyczerpujący wykład na temat pielęgnacji jamy ustnej oraz metodach leczenia osób z niepełnosprawnościami.

Lula Pink

Sklep Lula Pink jest małym biznesem tworzonym przez grupę ludzi otwartych na nowe doświadczenia, którzy lubią zabawę, ale też chcieliby choć odrobinę zmienić świat. Ich gadżety ubarwiły nasze walentynkowe spotkanie grupy wsparcia.

Centrum Ortopedyczno-Protetyczne

Specjalista od masażu limfatycznego Julia Całkiewicz-Gryc wsparła nas wiedzą i doświadczeniem w zakresie fizjoterapii kończyn dolnych osób z niepełnosprawnością ruchową na jednym z naszych spotkań grupy wsparcia.

Adrianna Plucińska - seksuolog, psychoterapeuta

Dziękujemy za niezapomniany wykład na temat seksualności na walentynkowym spotkaniu grupy wsparcia pod hasłem „Miłość i sex osób z niepełnosprawnościami”. Pani Adrianna zagości z nami na dłużej współpracując z fundacją.

Koku Sushi Białystok

Podarowało nam voucher na nagrodę dla uczestników spotkania.

White Bear Coffee Białystok

Dziękujemy za pyszną kawkę, która umiliła jedno z naszych spotkań.

Justyna Gosiewska Fotografia

Dziękujemy za fotoreportaż i materiały z naszego walentynkowego i gorącego spotkania:-)

Mama Thai Bistro

Dziękujemy za nagrody w postaci voucherów, które rozlosujemy wśród uczestników naszej grupy wsparcia podczas najbliższych spotkań.

Gosia Lifestyle

Gosia to magik kulinary, jej pyszne wypieki umiliły nam walentynkowe spotkanie grupy wsparcia.

Fundacja "Przywracamy Mobilność"

ul. Ryska 1 E, 15-008 Białystok

tel. 500 600 996

fundacja@przywracamymobilnosc.pl

NIP: 9662149987

REGON: 388871850

KRS: 0000899476